Język angielski w najlepszym wydaniu!

Repetytorium z języka angielskiego to podręcznik, który powinien posiadać każdy uczeń zdający ten język na maturze. Dlaczego? Nowe wydanie Oxford matura trainer poziom podstawowy (do nauki angielskiego) oferuje nam rozbudowane i różnorodne treści ułatwiające naukę. W środku tego podręcznika znajdziemy nie tylko teoretyczne zagadnienia w postaci czytanek (te skupiają się na interesujących młodego człowieka tematach z popkultury), ale i interaktywne zadania. Czy zróżnicowana treść faktycznie ułatwia przyswajanie wiedzy?

Nowe bodźce to większe zaangażowanie

Oxford Matura Trainer nie przyzwyczaja uczniów do jednej formy zadań. Ci, co chwilę mają możliwość zmierzyć się z ćwiczeniami, które wymagają od nich zupełnie innych czynności niż poprzednie ćwiczenia. Dzięki temu trudno jest popaść w rutynę, która często odpowiada za automatyczne, a przez to niedokładne, wykonywanie zadań. Zróżnicowana treść z kolei nieustannie stymuluje nasz mózg, zachęcając go do większej aktywności oraz czujności. W repetytorium do języka angielskiego na poziomie podstawowym znajdziemy wszystko, co będzie nam potrzebne do dobrego przygotowania się do matury. Książka oferuje wiele działów, które skupiają się nie tylko na stylistyce oraz gramatyce języka angielskiego, ale też i na wymowie danych słów i zwrotów oraz akcencie. 

Nowoczesna formuła

Podręcznik zaprojektowany jest w nowoczesny sposób, a jego estetyka przykuwa naszą uwagę. Dużo tu kolorów, różnorodnych grafik, wykresów oraz obrazków, które zwiększą nasze zaangażowanie w śledzeniu danego tematu czy zadania. Poza tym repetytorium oferuje rozbudowaną sekcję, w której znajdziemy zestawy testów o różnym poziomie trudności, a także próbne egzaminy maturalne. Te ostatnie pozwolą nam oswoić się z budową arkusza egzaminacyjnego. Na samym końcu podręcznika dostępne są natomiast najbardziej popularne zwroty, które wykorzystamy w mowie i piśmie, które pomogą nam rozbudować zasób słownictwa.